Equip humà

Les diverses àrees funcionals del MNACTEC

Direcció

            Jaume Perarnau i Llorens                                  jperarnau@gencat.cat

 

Àrea de Direcció

            Secretaria de Direcció
                        Raquel Serra Clotet                                rserrac@gencat.cat
           Informàtica i Noves Tecnologies
                         Sergi Alonso Pérez                                salonsope@gencat.cat
           Logística i Seguretat
                         (Vacant)
           Sistema Territorial
                         (Vacant)

                      

Serveis Econòmics i Administratius

            Joan Francesc Vilanova Cuevas                        jvilanova@gencat.cat
                          Laura Soriano Llodra                            lsorianol@gencat.cat

 

Suport Tècnic i Manteniment

            Jaume Carmona Llovera                                    jcarmona@gencat.cat

           

Àrea de Conservació i Col·leccions

                (Vacant)
                           Mercè Gual Via                                    mgualv@gencat.cat
                           (Vacant)
                           Francesc Solé Navais                          francescsole_ext@gencat.cat
             Centre de Documentació Jordi Nadal
                        Àngels Dalmases Guillen                       adalmases@gencat.cat 
                        Toni Feria Justicia                                  antonio.feria@gencat.cat

 

Àrea de Comunicació, Difusió i Activitats

            Eulàlia Palau Tur                                                eulalia.palau@gencat.cat
                         Alba Garcia Gil                                      agarciagil@gencat.cat 
                         Alba Fernández Mangas                       alba.fernandez@gencat.cat

 

Àrea de Públics i Màrqueting

            Roser Bifet Freixas                                             rbifet@gencat.cat
                       
            Atenció al públic
                         Andreu Barroso Vilalta                           abarrosov@gencat.cat
                         (Vacant)

                        

Àrea d'Exposicions i acció educativa

            Esther Font Guiteras                                           efontg@gencat.cat
                          Enric Castro Lopezosa                          ecastro@gencat.cat
                          Xavier Granel Carreto                            xgranel@gencat.cat

 

Seu del Museu del Ciment de Castellar de n’Hug

            (Vacant)
                          Anna Molina Anfruns                            anna.molina_ext@gencat.cat