Activities

Family

Visita teatralitzada "1909. Un passeig per la fàbrica"

Sunday, November 5 of 2017 - 12.00

Family

Visita teatralitzada "1909. Un passeig per la fàbrica"

Sunday, November 5 of 2017 - 13.00

Family

Ciència en família: La música i el so

Saturday, November 11 of 2017 - 18.00

Family

El mNACTEC dels més petits: "L'aventura urbana"

Sunday, November 12 of 2017 - 12.00

Family

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday, November 18 of 2017 - 10.00

Family

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday, November 18 of 2017 - 12.00

Family

#SetmanaCiència | Taller "Vine a fer ciència!"

Saturday, November 18 of 2017 - 18.00

Family

#SetmanaCiència | Jornada de portes obertes

Sunday, November 19 of 2017 - 10.00

Family

Tecnologia i innovació: "Taller de robòtica" (8-12 anys)

Sunday, November 26 of 2017 - 12.00

Family

Tecnologia i innovació: "Taller de robòtica" (4-7 anys)

Sunday, November 26 of 2017 - 12.00

Family

Visita teatralitzada "1909. Un passeig per la fàbrica"

Sunday, December 3 of 2017 - 12.00

Family

Trobada d’aficionats a les construccions LEGO®

Friday, December 8 of 2017 - 10.00

Family

Trobada d’aficionats a les construccions LEGO®

Saturday, December 9 of 2017 - 10.00

Family

Ciència en família: “Enrampa’t amb l’electricitat”

Sunday, December 10 of 2017 - 12.00

Family

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday, December 16 of 2017 - 10.00

Family

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday, December 16 of 2017 - 12.00

Family

Taller familiar: "Decorem el Nadal"

Saturday, December 16 of 2017 - 18.00

Family

El mNACTEC dels més petits: "Juguem amb el cos"

Sunday, December 17 of 2017 - 12.00