Activities

Family

Tallers d'estiu 2019

Tuesday 23 July 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Wednesday 24 July 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Thursday 25 July 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Friday 26 July 2019 - 09.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 4 August 2019 - 10.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 1 September 2019 - 10.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Monday 2 September 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Tuesday 3 September 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Wednesday 4 September 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Thursday 5 September 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Friday 6 September 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Monday 9 September 2019 - 09.00

Family

Tallers d'estiu 2019

Tuesday 10 September 2019 - 09.00

Research & dissemination

Jornada tècnica: La volta catalana

Friday 4 October 2019 - 09.00

Research & dissemination

Jornada tècnica: La volta catalana

Saturday 5 October 2019 - 09.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 6 October 2019 - 10.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday 19 October 2019 - 10.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 3 November 2019 - 10.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday 16 November 2019 - 10.00

Culture

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday 16 November 2019 - 12.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 1 December 2019 - 10.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday 21 December 2019 - 10.00

Culture

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday 21 December 2019 - 12.00