Activities

Family

Explora 0-6

Sunday 15 December 2019 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 15 December 2019 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 21 December 2019 - 17.00

Family

Explora 0-6

Saturday 21 December 2019 - 18.00

Family

Explora 0-6

Sunday 22 December 2019 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 22 December 2019 - 11.30

Family

Tallers d'hivern 2019

Monday 23 December 2019 - 09.00

Family

Tallers d'hivern 2019

Tuesday 24 December 2019 - 09.00

Family

Tallers d'hivern 2019

Friday 27 December 2019 - 09.00

Family

Recepció del patge Xiu-xiu

Friday 27 December 2019 - 11.00

Family

Explora 0-6

Saturday 28 December 2019 - 17.00

Family

Explora 0-6

Saturday 28 December 2019 - 18.00

Family

Explora 0-6

Sunday 29 December 2019 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 29 December 2019 - 11.30

Family

Tallers d'hivern 2019

Monday 30 December 2019 - 09.00

Family

Tallers d'hivern 2019

Tuesday 31 December 2019 - 09.00

Family

Tallers d'hivern 2019

Thursday 2 January 2020 - 09.00

Family

Tallers d'hivern 2019

Friday 3 January 2020 - 09.00

Family

Explora 0-6

Saturday 4 January 2020 - 17.30

Family

Explora 0-6

Saturday 4 January 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 5 January 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 5 January 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 11 January 2020 - 17.30

Family

Explora 0-6

Saturday 11 January 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 12 January 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 12 January 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 18 January 2020 - 17.30

Family

El mNACTEC dels més petits: "Juguem amb el cos"

Saturday 18 January 2020 - 18.00

Family

Explora 0-6

Saturday 18 January 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 19 January 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 19 January 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 25 January 2020 - 17.30

Family

Tecnologia i innovació: "Taller d'engranatges"

Saturday 25 January 2020 - 18.00

Family

Explora 0-6

Saturday 25 January 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 26 January 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 26 January 2020 - 11.30

Family

Visita teatralitzada: "Tocats per la química"

Sunday 26 January 2020 - 12.00

Family

Explora 0-6

Saturday 1 February 2020 - 17.30

Family

Explora 0-6

Saturday 1 February 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 2 February 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 2 February 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 8 February 2020 - 17.30

Family

Explora 0-6

Saturday 8 February 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 9 February 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 9 February 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 15 February 2020 - 17.30

Family

El mNACTEC dels més petits: "Juguem amb el cos"

Saturday 15 February 2020 - 18.00

Family

Explora 0-6

Saturday 15 February 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 16 February 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 16 February 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 22 February 2020 - 17.30

Family

Tecnologia i innovació: Taller “Fem ràdio”

Saturday 22 February 2020 - 18.00

Family

Explora 0-6

Saturday 22 February 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 23 February 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 23 February 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 29 February 2020 - 17.30

Family

Visita teatralitzada: "Tocats per la química"

Saturday 29 February 2020 - 18.00

Family

Explora 0-6

Saturday 29 February 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 1 March 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 1 March 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 7 March 2020 - 17.30

Family

Explora 0-6

Saturday 7 March 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 8 March 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 8 March 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 14 March 2020 - 17.30

Family

Explora 0-6

Saturday 14 March 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 15 March 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 15 March 2020 - 11.30

Family

Explora 0-6

Saturday 21 March 2020 - 17.30

Family

Explora 0-6

Saturday 21 March 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 22 March 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 22 March 2020 - 11.30

Family

Tecnologia i innovació: Taller “Fem ràdio”

Sunday 22 March 2020 - 12.00

Family

Explora 0-6

Saturday 28 March 2020 - 17.30

Family

Explora 0-6

Saturday 28 March 2020 - 18.30

Family

Explora 0-6

Sunday 29 March 2020 - 10.30

Family

Explora 0-6

Sunday 29 March 2020 - 11.30