Activities

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 1 November 2020 - 10.00

Family

Ciència en família: Fem una passejada pel Museu

Saturday 14 November 2020 - 18.00

Family

El mNACTEC dels més petits: Els colors de la llum

Sunday 15 November 2020 - 12.00

Family

Tecnologia i innovació: Taller “Fem ràdio”

Saturday 21 November 2020 - 18.00

Family

#SetmanaCiència | Jornada de portes obertes

Sunday 22 November 2020 - 10.00

Family

Visita teatralitzada "La Mir, un viatge de pel·lícula"

Saturday 28 November 2020 - 18.00

Family

Visita teatralitzada: "Tocats per la química"

Saturday 5 December 2020 - 18.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 6 December 2020 - 10.00

Family

Tecnologia i innovació: Taller “Fem ràdio”

Sunday 20 December 2020 - 12.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 3 January 2021 - 10.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 7 February 2021 - 10.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 7 March 2021 - 10.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 4 April 2021 - 10.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 2 May 2021 - 10.00

Family

Jornada de portes obertes

Sunday 6 June 2021 - 10.00