Explora 0-6

L'espai d’experimentació i descoberta del MNACTEC pensat per als més petits

"Explora 0-6" és un espai específic dedicat als infants de 0 a 6 anys, en què els més petits de casa jugaran amb diversos materials i aparells per experimentar en els àmbits científic i tècnic. Aquest espai del MNACTEC es proposa despertar la curiositat dels infants d’una manera propera i engrescadora per contribuir al seu aprenentatge.

"Explora 0-6" és una sala diàfana en què els nens i les nenes, acompanyats d’un adult, podran participar i explorar lliurement a través de diverses propostes.

Activitat per a infants de 0 a 6 anys. Els infants hauran d’anar acompanyats d’un adult .

Cal reserva prèvia. Al formulari de reserva cal fer constar NOMÉS 1 ADULT i l'infant a qui s'acompanyi. De totes maneres, durant l'activitat es pot alternar l'adult per un altre acompanyant. 

Do you want to receive updates on family activities? Subscribe

Activity type:

Category: Family

Duration: 50 minuts

Price: 2 euros per nen/a | Els adults acompanyants han de pagar l'entrada al Museu

Dates:

Saturday 8 October 2022 - 17.00

Saturday 8 October 2022 - 18.00

Sunday 9 October 2022 - 10.30 Sold out

Sunday 9 October 2022 - 11.30

Saturday 15 October 2022 - 17.00

Saturday 15 October 2022 - 18.00

Sunday 16 October 2022 - 10.30

Sunday 16 October 2022 - 11.30

Saturday 22 October 2022 - 17.00

Saturday 22 October 2022 - 18.00

Sunday 23 October 2022 - 10.30

Sunday 23 October 2022 - 11.30

Saturday 29 October 2022 - 17.00

Saturday 29 October 2022 - 18.00

Sunday 30 October 2022 - 10.30

Sunday 30 October 2022 - 11.30

Saturday 5 November 2022 - 17.00

Saturday 5 November 2022 - 18.00

Sunday 6 November 2022 - 10.30

Sunday 6 November 2022 - 11.30

Saturday 12 November 2022 - 17.00

Saturday 12 November 2022 - 18.00

Sunday 13 November 2022 - 10.30

Sunday 13 November 2022 - 11.30

Bookings


I accept the Privacy Policy and authorize the Catalan Agency for Cultural Heritage, a public body under the Department of Culture and in charge of managing the National Museum of Science and Technology of Catalonia (MNACTEC), to treat my personal data for the purposes of receiving communications relating to any activities I have signed up for.