Explora 0-6

L'espai d’experimentació i descoberta del mNACTEC pensat per als més petits

"Explora 0-6" és un espai específic dedicat als infants de 0 a 6 anys, en què els més petits de casa jugaran amb diversos materials i aparells per experimentar en els àmbits científic i tècnic. Aquest espai del mNACTEC es proposa despertar la curiositat dels infants d’una manera propera i engrescadora per contribuir al seu aprenentatge.

"Explora 0-6" és una sala diàfana en què els nens i les nenes, acompanyats d’un adult, podran participar i explorar lliurement a través de diverses propostes.

Activitat per a infants de 0 a 6 anys. Els infants hauran d’anar acompanyats d’un adult .

Cal reserva prèvia. 

Do you want to receive updates on family activities? Subscribe

Activity type:

Category: Family

Duration: 50 minuts

Price: 2 euros per nen/a | Els adults acompanyants han de pagar l'entrada al Museu

Dates:

Saturday 29 February 2020 - 17.00

Saturday 29 February 2020 - 18.00

Sunday 1 March 2020 - 10.30 Sold out

Sunday 1 March 2020 - 11.30 Sold out

Saturday 7 March 2020 - 17.00

Saturday 7 March 2020 - 18.00

Sunday 8 March 2020 - 10.30

Sunday 8 March 2020 - 11.30

Saturday 14 March 2020 - 17.00

Saturday 14 March 2020 - 18.00

Sunday 15 March 2020 - 10.30

Sunday 15 March 2020 - 11.30

Saturday 21 March 2020 - 17.00

Saturday 21 March 2020 - 18.00

Sunday 22 March 2020 - 10.30

Sunday 22 March 2020 - 11.30

Saturday 28 March 2020 - 17.00

Saturday 28 March 2020 - 18.00

Sunday 29 March 2020 - 10.30

Sunday 29 March 2020 - 11.30

Bookings
I accept the Privacy Policy and authorize the Catalan Agency for Cultural Heritage, a public body under the Department of Culture and in charge of managing the National Museum of Science and Technology of Catalonia (mNACTEC), to treat my personal data for the purposes of receiving communications relating to any activities I have signed up for.