Activities

Other

Jornada de portes obertes

Sunday September 2 of 2018 - 10.00

Dissemination

Jornada tècnica: La volta catalana

Friday September 28 of 2018 - 09.00

Dissemination

Jornada tècnica: La volta catalana

Saturday September 29 of 2018 - 09.00

Dissemination

Congrés internacional “Pobles obrers i ciutats fàbrica”

Thursday October 4 of 2018 - 09.00

Dissemination

Congrés internacional “Pobles obrers i ciutats fàbrica”

Friday October 5 of 2018 - 09.00

Dissemination

Congrés internacional “Pobles obrers i ciutats fàbrica”

Saturday October 6 of 2018 - 09.00

Other

Jornada de portes obertes

Sunday October 7 of 2018 - 10.00

Family

Visita teatralitzada "1909. Un passeig per la fàbrica"

Sunday October 7 of 2018 - 12.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday October 20 of 2018 - 10.00

Culture

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday October 20 of 2018 - 12.00

Family

Ciència en família: "Vine a fer ciència!"

Saturday October 20 of 2018 - 18.00

Family

El mNACTEC dels més petits: "L'aventura urbana"

Saturday October 27 of 2018 - 18.00

Other

Jornada de portes obertes

Sunday November 4 of 2018 - 10.00

Family

Visita teatralitzada "1909. Un passeig per la fàbrica"

Sunday November 4 of 2018 - 12.00

Family

Ciència en família: "Taller de física experimental"

Saturday November 10 of 2018 - 18.00

Family

Visita teatralitzada "1909. Un passeig per la fàbrica"

Sunday November 11 of 2018 - 12.00

Family

Visita teatralitzada "1909. Un passeig per la fàbrica"

Sunday November 11 of 2018 - 13.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday November 17 of 2018 - 10.00

Culture

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday November 17 of 2018 - 12.00

Family

El mNACTEC dels més petits: "Juguem amb el cos"

Saturday December 1 of 2018 - 18.00

Other

Jornada de portes obertes

Sunday December 2 of 2018 - 10.00

Family

Visita teatralitzada "1909. Un passeig per la fàbrica"

Sunday December 2 of 2018 - 12.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday December 15 of 2018 - 10.00

Culture

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday December 15 of 2018 - 12.00

Family

Taller familiar: "Decorem el Nadal"

Saturday December 15 of 2018 - 18.00