Activities

Other

#FestaMajor | Portes obertes

Sunday July 1 of 2018 - 10.00

Culture

#FestaMajor | Passejada per les voltes

Sunday July 1 of 2018 - 10.30

Culture

#FestaMajor | Passejada per les voltes

Sunday July 1 of 2018 - 11.30

Family

#FestaMajor | Taller infantil: "De viatge!"

Sunday July 1 of 2018 - 18.00

Other

#FestaMajor | Portes obertes

Monday July 2 of 2018 - 10.00

Culture

#FestaMajor | Passejada per les voltes

Monday July 2 of 2018 - 10.30

Culture

#FestaMajor | Passejada per les voltes

Monday July 2 of 2018 - 11.30

Culture

Cinema a la fresca | Figuras ocultas

Thursday July 5 of 2018 - 21.30

Culture

Cinema a la fresca | Modern Times

Thursday July 12 of 2018 - 21.30

Culture

Cinema a la fresca | Blade Runner 2049

Thursday July 19 of 2018 - 21.00

Other

Jornada de portes obertes

Sunday August 5 of 2018 - 10.00

Other

Jornada de portes obertes

Sunday September 2 of 2018 - 10.00

Dissemination

Jornada tècnica: La volta catalana

Friday September 28 of 2018 - 09.00

Dissemination

Jornada tècnica: La volta catalana

Saturday September 29 of 2018 - 09.00

Dissemination

Congrés internacional “Pobles obrers i ciutats fàbrica”

Thursday October 4 of 2018 - 09.00

Dissemination

Congrés internacional “Pobles obrers i ciutats fàbrica”

Friday October 5 of 2018 - 09.00

Dissemination

Congrés internacional “Pobles obrers i ciutats fàbrica”

Saturday October 6 of 2018 - 09.00

Other

Jornada de portes obertes

Sunday October 7 of 2018 - 10.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday October 20 of 2018 - 10.00

Culture

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday October 20 of 2018 - 12.00

Other

Jornada de portes obertes

Sunday November 4 of 2018 - 10.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday November 17 of 2018 - 10.00

Culture

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday November 17 of 2018 - 12.00

Other

Jornada de portes obertes

Sunday December 2 of 2018 - 10.00

Other

Obertura del Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday December 15 of 2018 - 10.00

Culture

Visita guiada al Museu de la Colònia Sedó d'Esparreguera

Saturday December 15 of 2018 - 12.00